O szkole
Nasi absolwenci
Nasze Umiejętności - Nasza Przyszłość
Dla Rodziców
Projekty

DZIEŃ
ŻYCZLIWOŚCI
W dniu 10 grudnia 2015 roku w naszej szkole Królowała życzliwość. W związku z Dniem Życzliwości, ogłoszonym przez Samorząd Uczniowski, który rozpoczął cykl promujący postawy szacunku, tolerancji, przyjaźni cała społeczność gimnazjum emanowała radością i uśmiechem.
WYWIADÓWKA
Spotkanie z rodzicami odbędzie się 17 grudnia 2015 r. (czwartek) o godzinie 16.30.
Serdecznie zapraszamy

KONKURS "MÓJ DEBIUT"
ROZSTRZYGNIĘTY
6 grudnia 2015 roku, odbyła się gala wręczenia nagród za udział w konkursie "Mój debiut" organizowanym po raz 9 przez Bibliotekę Publiczną M i G Chmielnik. Wzięło w nim udział 22 uczniów naszej szkoły prezentując swoje prace.
W kategorii gimnazjum przyznano następujące nagrody: wyróżnienia - Lidia Kupczewska kl. Id, Dominka Kwiecień kl IIe, Gabriela Zgrzebnicka kl IIIb, Kinga Borto kl. IIIb, Oliwia Łukawska kl. IIId
I miejsce Izabela Gwadera kl. IIIb. Iza jest również laureatką nagrody Burmistrza M i G Chmielnik.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.
OGÓLNOPOLSKA AKADEMIA PROGRAMOWANIA

Dobiegł końca projekt „Ogólnopolska Akademia Programowania” realizowany w naszej placówce na zlecenie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji w miesiącach październik - listopad 2015 r. Projekt realizowała p. Danuta Stanek we współpracy ze Stowarzyszeniem Talent - Gdynia. W projekcie wzięli również udział absolwenci naszego gimnazjum: Szymon Katra i Cyryl Szmit jako młodzi instruktorzy.
Ostatnie zajęcia z uczniami miały miejsce w sobotę 28 listopada 2015 r., ale uczestnicy nadal deklarują chęć programowania i kodowania.
10 grudnia 2015 roku podsumowano projekt w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN w Warszawie, gdzie odbyła się ogólnopolska konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Talent: „Nauka programowania w Polsce WYZWANIA– POMYSŁY – PERSPEKTYWY – DOŚWIADCZENIA”. W konferencji wzięła udział p. D. Stanek
W trakcie konferencji zostały wręczone nagrody dla najlepszych uczestników projektu, konkursów regionalnych i ogólnopolskich, organizowanych w ramach Ogólnopolskiej Akademii Programowania.
więcej na stronie: talent.edu.pl

MUSICAL
DZIADEK DO ORZECHÓW
W dniu 5 grudnia 2015 roku nasza klasa III b, razem z wychowawczynią, wybrała się do KCK na musical "Dziadek do orzechów". Spektakl swoją tematyką przybliżył nas do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Perfekcyjna gra aktorów, ciekawe układy taneczne i doskonała muzyka wprowadziły nas w klimat wigilijnego dnia, na który wszyscy z niecierpliwością czekamy cały rok.




