
PEGAZ
DLA SENIORÓW
30.11.2015r. Członkowie Koła Teatralnego"Pegaz" ze swoim opiekunem Anną Wagą gościli w Środowiskowym Domu Pomocy Społecznej w Pierzchnicy. Podopieczni domu mieli możliwość obejrzeć zaprezentowany przez naszych uczniów spektakl o charakterze profilaktycznym "Chodź, człowieku, coś ci powiem." Pensjonariusze ŚDPS brawami nagrodzili artystów i wyrazili swoje uznanie, a także niedosyt, że spotkanie trwało tak krótko, a oni kolejnie obejrzeliby występy naszych uczniów po raz kolejny. Wśród aktorów byli wolontariusze, którzy regularnie odwiedzają ŚDPS w Pierzchnicy, znają przebywających tam pacjentów i w czasie tego spotkania znaleźli też chwilę, by porozmawiać z nimi i wesprzeć ciepłym słowem.
Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i młodzież wróciła do swych zajęć w szkole.




