
OTWARCIE ZMODERNIZOWANEGO KOMPLEKSU BOISK
2015
W dniu 19.11.2015r. odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego obiektu - kompleksu boisk szkolnych.
Symbolicznego otwarcia dokonali: Pan Burmistrz - Paweł Wójcik, dyrektorzy szkół i uczniowie.Wśród przybyłych gości znaleźli się między innymi: trener Korony Kielce Marcin Brosz, kapitan drużyny Korona Kielce – Kamil Sylwestrzak, ks. Krzysztof Banasik – duszpasterz kieleckich sportowców, wykonawca Zbigniew Dziuba, kierownik robót Jacek Śledź.
Modernizacja boisk sportowych była ostatnim zadaniem realizowanym w ramach Projektu pn. „Rewitalizacja starej części miasta Chmielnik – etap II”.
W wyniku modernizacji istniejących boisk powstały:
- boisko wielofunkcyjne o nawierzchni tartanowej w skład którego wchodzą:
dwa boiska do koszykówki, boisko do piłki ręcznej, boisko do siatkówki oraz kort tenisowy,
- boisko do piłki nożnej o nawierzchni ze sztucznej trawy.




