GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 

OTWARCIE ZMODERNIZOWANEGO KOMPLEKSU BOISK 

2015

 

 

             

W dniu 19.11.2015r. odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego obiektu - kompleksu boisk szkolnych.

Symbolicznego otwarcia dokonali: Pan Burmistrz - Paweł Wójcik, dyrektorzy szkół i uczniowie.Wśród przybyłych gości znaleźli się między innymi: trener Korony Kielce Marcin Brosz, kapitan drużyny Korona Kielce – Kamil Sylwestrzak,  ks. Krzysztof Banasik – duszpasterz kieleckich sportowców, wykonawca Zbigniew Dziuba, kierownik robót  Jacek Śledź.

 

Modernizacja boisk sportowych była ostatnim zadaniem realizowanym w ramach Projektu pn. „Rewitalizacja starej części miasta Chmielnik – etap II”. 

 

W wyniku modernizacji istniejących boisk powstały:
- boisko wielofunkcyjne o nawierzchni tartanowej w skład którego wchodzą: 
dwa boiska do koszykówki, boisko do piłki ręcznej, boisko do siatkówki oraz kort tenisowy,
- boisko do piłki nożnej o nawierzchni ze sztucznej trawy.