O szkole
Nasi absolwenci
Nasze Umiejętności - Nasza Przyszłość
Dla Rodziców
Projekty

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE
ROKU SZKOLNEGO
W dniu dzisiejszym w naszym gimnazjum zabrzmiał długo oczekiwany dzwonek oznajmujący zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Po długiej i wytężonej nauce otrzymaliśmy świadectwa, dyplomy i nagrody za udziały w konkursach.
Najlepszymi absolwentami w tym roku szkolnym okazali się: Kacper Banachowski i Paweł Piotrowski, którzy odebrali gratulacje od całej społeczności gimnazjalnej, władz szkolnych i gminnych. Pożegnaliśmy się z koleżankami i kolegami z klas III, teraz czekamy na młodszych kolegów, którzy ukończyli szkołę podstawową.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne życzyli wszystkim bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!!!
OGŁOSZENIE
Drodzy absolwenci Gimnazjum
im. Generała Kazimierza Tańskiego w Chmielniku!
W związku z realizacją szkolnego programu „Nasi absolwenci – nasza duma” zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety dla absolwentów, która znajduje się na stronie naszej szkoły w zakładce NASI ABSOLWENCI Ankieta dla absolwentów. Prosimy o jej pobranie, wypełnienie i odesłanie na adres szkoły: www.gimnazjum.chmielnik.com
Pozyskane informacje pozwolą nam zapoznać się z Waszymi opiniami o naszej szkole oraz umożliwią monitoring dalszej drogi edukacyjnej byłych wychowanków Gimnazjum
im. Generała Kazimierza Tańskiego w Chmielniku. W tym celu prosimy o udzielenie cennych dla nas informacji. Ankieta jest w całości anonimowa. Dziękujemy.
Koordynatorzy programu

W ramach Dni Kultur, obchodzonych w dniach 20-21 czerwca 2015r. uczniowie gimnazjum przygotowali program "Pokochać "Pana Tadeusza", czyli Mickiewicz dla kultury narodowej". Występ rozpoczął się polonezem, odtańczonym perfekcyjnie przez dziewczęta i chłopców w strojach z epoki napoleońskiej. Następnym punktem programu był montaż słowno-muzyczny. Fragmenty "Pana Tadeusza" przeplatane były piosenkami, będącymi swoistym komentarzem dla recytowanych tekstów. Montaż zakończył się zaproszeniem do "Karczmy Jankiela" do Soplicowa, w której widzów zabawiał zespół taneczny "Kamena"
W DRODZE PO SUKCES
"Tyle wiemy o sobie,
ile nas sprawdzono..."
W. Szymborska
I znów mamy się czym pochwalić. Tym razem są to wyniki egzaminów gimnazjalnych. Uczniowie klas III w roku szkolnym 2014/15 zajęli VI miejsce w powiecie (na 19 szkół). Jest to z pewnością sukces. Ci, którzy się do niego przyczynili, opuścili już mury naszej szkoły. Życzymy im dalszych sukcesów i równie dobrych wyników na egzaminach maturalnych. Mamy nadzieję, że następni uczniowie klas III powtórzą sukces kolegów. Z całego serca im tego życzymy.
OGŁOSZENIE
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/15,
odbędzie się na sali gimnastycznej 26 czerwca 2015 roku,
o godzinie 11: 00




