O szkole
Nasi absolwenci
Nasze Umiejętności - Nasza Przyszłość
Dla Rodziców
Projekty

WYJAZD DO
GALERII BWA
Klasy II a i II b, razem ze swoimi wychowawczyniami 30 stycznia 2015 roku, odwiedzili galerię BWA, gdzie obejrzeli wystawę rzeźby, malarstwa i fotografii artystów Ziemi Świętokrzyskiej. Odwiedzili Wzgórze Zamkowe i Katedrę Kielecką ze zbiorami sztuki sakralnej. Na koniec zatrzymali się przy pomniku Tadeusza Kościuszki gdzie z uwagą przyjrzeli się jego sylwetce i z zaciekawieniem wysłuchali biografii tego wielkiego Polaka.

WYNIKI KONKURSU
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Rozstrzygnięto konkursy odbywające się w ramach "Tygodnia Angielskiego" w naszym gimnazjum.
ŚWIĄTECZNA PACZKA
Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim uczniom gimnazjum, dyrekcji i nauczycielom szkoły, którzy wsparli szkolną akcję pn. Świąteczna paczka dla potrzebujących uczniów naszej szkoły.
W ramach przeprowadzonej zbiórki Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem zakupił żywność, którą w formie paczek przekazał potrzebującym uczniom.
Dziękujemy za okazane wsparcie !
KONKURS
Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego !!!
Konkurs organizowany jest przez Centrum Edukacji Szkolnej
i odbędzie się 6 marca 2015 roku.
Zagadnienia do konkursu i zapisy u Pani I. Bugaj
Więcej informacji na stronie www.ces.edu.pl

DZIEŃ JUDAIZMU
Ośrodek Edukacyjno - Muzealny "Świętokrzyski Sztetl" oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach w dniu 16 stycznia 2015 roku, do chmielnickiej synagogi zaprosił młodzież naszej szkoły oraz gości z różnych stron Polski na "Dzień Judaizmu".
Podczas uroczystości młodzież wysłuchała dialogu ks. dr Rafała Dudały i rabina Tonya Segola dotyczącego spostrzegania chrześcijaństwa i judaizmu. Obejrzała projekcję filmu dokumentalnego Mariusza Malca pt."Gandrol Fotograf" oraz prezentacji obrazów autorstwa Ryszarda Rosińskiego - malarza ze Skarżyska.




