
JASEŁKA
"Cicha noc, święta noc
Pokój niesie, ludziom wszem ..."
Gimnazjaliści poddając się świątecznemu nastrojowi przygotowali wraz z nauczycielami religii widowisko jasełkowe. Zaprezentowali je dla swoich kolegów i grona pedagogicznego przed klasowymi spotkaniami opłatkowymi. Kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach wprowadziły nas w radość z narodzenia Zbawiciela.




