GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 

KAMENA
NA WYSTĘPIE W CHĘCINACH

 


                Dnia 5 czerwca  2016r. Zespół Taneczny Kamena wystąpił na Festiwalu Kultury Żydowskiej w Chęcinach. Odpowiadając na zaproszenie Pani Renaty Janusz – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach dziewczęta  zaprezentowały trzy układy choreograficzne  inspirowane muzyką żydowską. Przy licznej i nieszczędzącej braw publiczności, pod błękitnym niebem skąpanym w słońcu dałyśmy z siebie wszystko godnie reprezentując naszą szkołę. Na przestrzeni lat  jest to już trzeci występ zespołu na tej imprezie, ale po raz pierwszy na nowo odrestaurowanej Starówce leżącej tuż u podnóża Średniowiecznego Zamku Królewskiego.
Więcej informacji  http://kielce.tvp.pl/25659257/festiwal-zydowski-w-checinach