
NIE ŻYĆ PRZECIĘTNIE
ALE MARZENIAMI !
01.06.2016r. dzięki życzliwości Państwa Sekułów, w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne z Arkadiuszem Zbozieniem. „Arkadio” jest raperem, freestylowcem, mówcą, autorem programów związanych z profilaktyką uzależnień zachęcających młodych ludzi do pozytywnych zmian w życiu. Poprzez akcję „Rób to co kochasz” zachęca, by kierowali się swoimi talentami i pasją, a nie oczekiwaniami środowiska, sondażami lub modą. Dając świadectwo, inspiruje innych do życia zgodnie ze swoimi marzeniami i talentami.
To spotkanie niech będzie cennym doświadczeniem dla naszych uczniów, pobudzi ich do refleksji i zmotywuje do pracy nad sobą.




