GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 

 NA MIŁOŚĆ BOGA
NIE MUSIMY ZASŁUGIWAĆ !

 

 

 

              Dzięki pomocy Sióstr z Koinoni  św. Pawła z Kielc, nasza wspólnota młodzieżowa mogła przeżyć trzy piękne dni (na Wyspie), zatrzymując się i zgłębiając miłość Pana Boga do nas.  Głównym przesłaniem były słowa: BÓG MA DLA CIEBIE PLAN – POZWÓL MU SIĘ KOCHAĆ. Patrzyliśmy i doświadczaliśmy Jezusa jako naszego Pana ale i Przyjaciela. Tylko On wie co było w naszym życiu i co będzie. Chce byśmy żyli z Nim  dla Niego i innych nie na 99% ale na 100 %. Był to czas zatrzymania się nad Słowem jak również czas odpoczynku i wspólnej Radości.