GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

KONKURS  "MÓJ DEBIUT"
ROZSTRZYGNIĘTY

 

 

               6 grudnia 2015 roku, odbyła się gala wręczenia nagród za udział w konkursie "Mój debiut" organizowanym po raz 9 przez Bibliotekę Publiczną M i G Chmielnik. Wzięło w nim udział 22 uczniów naszej szkoły prezentując swoje prace. 
W kategorii gimnazjum przyznano następujące nagrody: wyróżnienia -
Lidia Kupczewska kl. Id, Dominka Kwiecień kl IIe, Gabriela Zgrzebnicka kl IIIb, Kinga Borto kl. IIIb, Oliwia Łukawska kl. IIId
I miejsce Izabela Gwadera kl. IIIb. Iza jest również laureatką nagrody Burmistrza  M i G Chmielnik.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.