
KONKURS "MÓJ DEBIUT"
ROZSTRZYGNIĘTY
6 grudnia 2015 roku, odbyła się gala wręczenia nagród za udział w konkursie "Mój debiut" organizowanym po raz 9 przez Bibliotekę Publiczną M i G Chmielnik. Wzięło w nim udział 22 uczniów naszej szkoły prezentując swoje prace.
W kategorii gimnazjum przyznano następujące nagrody: wyróżnienia - Lidia Kupczewska kl. Id, Dominka Kwiecień kl IIe, Gabriela Zgrzebnicka kl IIIb, Kinga Borto kl. IIIb, Oliwia Łukawska kl. IIId
I miejsce Izabela Gwadera kl. IIIb. Iza jest również laureatką nagrody Burmistrza M i G Chmielnik.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.




