
MUSICAL
DZIADEK DO ORZECHÓW
W dniu 5 grudnia 2015 roku nasza klasa III b, razem z wychowawczynią, wybrała się do KCK na musical "Dziadek do orzechów". Spektakl swoją tematyką przybliżył nas do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Perfekcyjna gra aktorów, ciekawe układy taneczne i doskonała muzyka wprowadziły nas w klimat wigilijnego dnia, na który wszyscy z niecierpliwością czekamy cały rok.




