GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA
NIELETNICH

 

 

              Dnia 26.10.2015 r. odbyło się szkolenie kadry pedagogicznej Naszego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, które przeprowadzili Policjanci ze Świętokrzyskiej Grupy Wojewódzkiej IPA Region Kielce Centrum. Szkolenie dotyczyło odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz zagrożeń związanych z zażywaniem środków psychoaktywnych,  ze szczególnym uwzględnieniem dopalaczy.
Dziękujemy za wsparcie szkoły w procesie wychowania młodzieży.   

Więcej informacji na stronie Świętokrzyskiej Policji w zakładce  IPA