FILM O NASZYM GIMNAZJUM
Absolwent naszego gimnazjum - Karol Borto,
obecnie uczeń Technikum Informatycznego w Busku-Zdroju nakręcił film zachęcający do odwiedzania naszego gimnazjum.
FILM O NASZYM GIMNAZJUM
Absolwent naszego gimnazjum - Karol Borto,
obecnie uczeń Technikum Informatycznego w Busku-Zdroju nakręcił film zachęcający do odwiedzania naszego gimnazjum.