GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

ZWYCIĘSKI MECZ

 

 

 

        Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w turnieju piłki nożnej halowej ministrantów, który odbył się 14 października na hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Morawicy. Do sportowych zmagań przystąpili ministranci z czterech parafii: z Morawicy, Bilczy, Brzezin i Piotrkowic w kategoriach: gimnazjum i szkoła podstawowa.
         Naszą społeczność reprezentował zespół w składzie: Sebastian Misztal, Kacper Mącznik, Karol Sobaś, Emil Bracichowicz, Ernest Mstowski i Jakub Wójcik – ministranci parafii w Piotrkowicach. Dzięki ich dobremu przygotowaniu i zaangażowaniu w grę odnieśliśmy zwycięstwo -  zajmując I miejsce.