GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

OGŁOSZENIE

 

 

              Wszystkich uczniów  zachęcamy do włączenia się w zbiórkę zużytych telefonów komórkowych, z których środki przeznaczone zostaną na zakup samochodu do transportu medycznego – karetki dla Hospicjum w Kielcach. Zbiórka wpisuje się w kampanię Pole Nadziei, które ma na celu wspieranie hospicjum i budzenie wrażliwości na potrzeby osób chorych terminalnie. Akcja ma także wymiary:   ekologiczny i edukacyjny.
Szkoły, które zbiorą najwięcej zużytych telefonów otrzymują specjalne wyróżnienia.

 

Zużyte telefony prosimy przynosić:

- do sali 201 do Pani Izabeli Bugaj lub
- do sali 107 do Pani Anny Kulpińskiej.

 

Akcja trwa od 27 września 2015 roku do 11 października 2015 roku!