
OGNISKO „NA SMUGU”
Uczniowie klasy 3e, 2f i 1e zorganizowali ognisko, które odbyło się w piątek 18 września 2015 roku. Wszyscy bardzo miło spędzili czas pod troskliwą opieką wychowawców (Małgorzata Ślusarczyk, Joanna Długosz, Barbara Rogala – Kupczewska, o. Grzegorz).
Spędzając czas poza szkołą, mieliśmy szansę odpocząć od nauki, pobyć ze sobą, porozmawiać i lepiej się poznać. Pieczenie kiełbasek okazało się bardzo wesołym zajęciem, zwłaszcza gdy niektórzy zgubili je w ognisku. Wszystkim dopisywał świetny humor, a żarcikom nie było końca.
Na ognisku gościliśmy naszych kolegów , którzy obecnie są uczniami średnich szkół. Wszyscy opowiadali o swoich nowych szkołach, ale fakt, że towarzyszyli nam na ognisku świadczy o tym, że tęsknią za swoją dawną szkołą. Obiecali, że jeszcze niejednokrotnie będą uczestniczyli w organizowanych przez nas imprezach.
Miejsce na ognisko jest urocze, więc oprócz pieczenia kiełbasek świetnie bawiliśmy się grając w piłkę, spacerując i korzystając z ostatnich ciepłych dni. Zgodnie stwierdziliśmy, że warto spędzać wolny czas w tak fajnym gronie.
Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów klasy 3e, którzy pomogli w zorganizowaniu tego ogniska: dostarczyli drewno, przygotowali miejsce jak również czuwali nad bezpiecznym wygaszeniem ogniska.
Znakomite rozpoczęcie weekendu: polecamy wszystkim.




