
ROZPOCZĘCIE
ROKU SZKOLNEGO 2015/16
Po długich, słonecznych wakacjach, wypoczęci rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Powitała nas Pani Dyrektor Justyna Zamojska, która życzyła wszystkim wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów. Przyjęliśmy do naszego grona uczniów klas pierwszych, rozpoczynających naukę w naszej szkole. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć tych, którzy zginęli podczas II wojny światowej.




