GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

 

UROCZYSTE  ZAKOŃCZENIE
ROKU SZKOLNEGO

 

 

 

                 W dniu dzisiejszym w naszym gimnazjum zabrzmiał długo oczekiwany dzwonek oznajmujący  zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Po długiej i wytężonej  nauce otrzymaliśmy świadectwa, dyplomy i nagrody za udziały w konkursach.
Najlepszymi absolwentami w tym roku szkolnym okazali się: Kacper Banachowski i Paweł Piotrowski, którzy odebrali gratulacje od całej społeczności gimnazjalnej, władz szkolnych i gminnych. Pożegnaliśmy się z koleżankami i kolegami z klas III, teraz czekamy na młodszych kolegów, którzy ukończyli szkołę podstawową.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne życzyli wszystkim  bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!!!