
"POWROTY MAŁEGO KSIĘCIA"
Na naszych absolwentów zawsze można liczyć!
W ramach realizacji programu „Nasi absolwenci – nasza duma” zaprosiliśmy w bieżącym roku szkolnym do udziału w spektaklu teatralnym „Powroty Małego Księcia” grupę 8 dziewcząt z zespołu „Kamena” - absolwentki roku 2014 (obecnie licealistki LO w Chmielniku i Kielcach), które, będąc jeszcze gimnazjalistkami, uświetniały swym tańcem wiele uroczystości szkolnych. Zgodziły się wystąpić gościnnie w przedstawieniu, które mogliśmy zaprezentować 29 maja 2015 r. w Łagiewnikach. Oddawano wówczas nowy obiekt rekreacyjno – sportowy zbudowany z funduszu szwajcarskiego. Dyrekcja DPS zaprosiła nasz zespół na tę uroczystość.




