GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

"POWROTY  MAŁEGO KSIĘCIA"

  Na naszych absolwentów zawsze można liczyć!  

 

                       W ramach realizacji programu „Nasi absolwenci – nasza duma” zaprosiliśmy  w bieżącym roku szkolnym do udziału w spektaklu teatralnym  „Powroty Małego Księcia” grupę 8 dziewcząt z zespołu „Kamena” -  absolwentki roku  2014 (obecnie licealistki LO w Chmielniku i Kielcach), które, będąc jeszcze gimnazjalistkami,  uświetniały swym tańcem  wiele uroczystości szkolnych. Zgodziły się wystąpić gościnnie w przedstawieniu, które mogliśmy zaprezentować 29 maja 2015 r. w Łagiewnikach.  Oddawano wówczas nowy obiekt rekreacyjno – sportowy zbudowany z funduszu szwajcarskiego. Dyrekcja DPS zaprosiła nasz zespół na tę uroczystość.