GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

POMÓŻMY  MISI !

 

       Czteroletnia Misia  Krawczyńska choruje na białaczkę. Jak każda dziewczynka w jej wieku ma marzenia i plany na przyszłość. Od tygodni nie opuszcza pokoju w kieleckim szpitalu.
       Pomóżmy rodzinie zgromadzić środki finansowe na jej leczenie.

 

 Więcej informacji na stronie: www.misiedlamisi.pl