W turnieju zwyciężył zespół reprezentujący klasę II a, drugie miejsce zajął zespół reprezentujący klasę II c, trzecie miejsce – II b
W ramach TYGODNIA EKOLOGICZNEGO uczniowie klas pierwszych brali udział w konkursie biologicznym - BUDOWA I ŚRODOWISKO ŻYCIA ROŚLIN.
Pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Wojciechowska uczennica klasy I e, drugie miejsce Jakub Jakubiec uczeń klasy I b, trzecie miejsce ex aequo Julia Kania uczennica klasy I a i Anna Złotnik uczennica klasy I c.
W dniu 29 kwietnia 2015r. odbył się TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNEJ skierowany do uczniów klas trzecich. Brały w nim udział 3-osobowe drużyny reprezentujące poszczególne klasy. Celem turnieju było:
-
propagowanie wiedzy ekologicznej;
-
kształtowanie i rozwijanie postaw proekologicznych;
-
wyrabianie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska, w którym przebywamy;
-
wdrażanie do konieczności ochrony przyrody;
-
kształtowanie umiejętności współpracy w grupie, komunikowania się, rozwiązywania problemów w sposób twórczy;
-
wspólna rozrywka i zabawa;
-
emocje współzawodnictwa;
-
dostrzeganie korelacji międzyprzedmiotowych.
W turnieju zwyciężył zespół reprezentujący klasę III a, drugie miejsce zajął zespół reprezentujący klasę III b, trzecie miejsce – III c.




