
CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI...
29 IV 2015 - W związku z nadchodzącą rocznicą nadania naszej szkole imienia, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego - Weronika Jabłońska, Bartłomiej Kubala, Dawid Bielecki (uczniowie kl. 2d) - złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobie naszego Patrona Generała Kazimierza Tańskiego.




