GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

GIMNAZJALIŚCI
W
NADLEŚNICTWIE CHMIELNIK

 

 

 

   
          17 kwietnia 2015 roku, uczniowie klasy   2b i 2d  (Szkolne Koło Przyrodników) wybrali się z wizytą do Nadleśnictwa Chmielnik. Młodzież miała okazję poznać nową siedzibę nadleśnictwa. W trakcie zwiedzania zastępca nadleśniczego  Pani Wanda Lubera omówiła charakterystykę i organizację jednostki. Następnie uczniowie przeszli do sali konferencyjnej gdzie Pani Anna Wojciechowska zapoznała ich z warunkami przyrodniczymi i gospodarczymi nadleśnictwa oraz zagrożeniami lasu. Pan Robert Lenartowicz zaprezentował uczniom nowoczesny samochód terenowy z agregatem gaśniczym służącym do szybkiego gaszenia pożaru lasu. Organizatorkami i opiekunkami wyjścia były Panie Joanna Czarna i Joanna Kołomańska.