GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

EGZAMIN  GIMNAZJALNY

 

 

 

                  W dniach 21-23 kwietnia 2015 roku,  nasi uczniowie zmagali się z egzaminem podsumowującym ich 3-letnią naukę w gimnazjum. Testy sprawdzały ich wiedzę humanistyczną, matematyczno-przyrodniczą i z języka angielskiego. Był to dla nich jeden z najważniejszych egzaminów a jego wyniki zadecydują czy wszyscy udają się do upragnionych szkół. Oceny trudności poszczególnych części były bardzo różne. To, co dla jednych było bardzo trudne dla innych było "banalnie proste". Dobre humory, stres i optymizm nie opuszczały nikogo. Teraz pozostaje czekać na ogłoszenie bardzo dobrych wyników.