Egzaminy gimnazjalne dla uczniów klas III
odbędą się w dniach
21,22 i 23 kwietnia 2015 roku
Życzymy powodzenia!
Dla uczniów klas I i II są to dni wolne od zajęć lekcyjnych
Egzaminy gimnazjalne dla uczniów klas III
odbędą się w dniach
21,22 i 23 kwietnia 2015 roku
Życzymy powodzenia!
Dla uczniów klas I i II są to dni wolne od zajęć lekcyjnych