
ELIMINACJE OKRĘGOWE
TURNIEJU STIK 2015
Nasi uczniowie - trzyosobowa drużyna w składzie Karol Katra, Jakub Fit oraz Miłosz Wolański z klasy 1 a wzięła udział w eliminacjach okręgowych IV Świętokrzyskiego Turnieju Innowacji i Kreatywności.
Do udziału w rywalizacji zgłosiły się drużyny z 44 gimnazjów (ze wszystkich powiatów regionu). Nasza drużyna brała udział w rozgrywkach w Gimnazjum Samorządowym im. Noblistów Polskich w Kazimierzy Wielkiej osiągając bardzo dobry wynik, i tym samym zakwalifikowała się do wielkiego finału Turnieju STIK.
Organizatorem Turnieju jest Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach we współpracy ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. Zawody są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.




