GIMNAZJUM IM. GENERAŁA KAZIMIERZA TAŃSKIEGO W CHMIELNIKU

 

 

 

 

ELIMINACJE  OKRĘGOWE
TURNIEJU  STIK  2015

 

 

 

             Nasi uczniowie - trzyosobowa drużyna w składzie Karol Katra, Jakub Fit oraz Miłosz Wolański z klasy 1 a wzięła udział w eliminacjach okręgowych IV Świętokrzyskiego Turnieju Innowacji i Kreatywności.

Do udziału w rywalizacji zgłosiły się drużyny z 44 gimnazjów (ze wszystkich powiatów regionu).  Nasza drużyna brała udział w rozgrywkach w Gimnazjum Samorządowym im. Noblistów Polskich w Kazimierzy Wielkiej osiągając bardzo dobry wynik, i tym samym  zakwalifikowała się do  wielkiego finału Turnieju STIK.

Organizatorem Turnieju jest Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach we współpracy ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. Zawody są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zdjęcia