
WYJAZD DO
GALERII BWA
Klasy II a i II b, razem ze swoimi wychowawczyniami 30 stycznia 2015 roku, odwiedzili galerię BWA, gdzie obejrzeli wystawę rzeźby, malarstwa i fotografii artystów Ziemi Świętokrzyskiej. Odwiedzili Wzgórze Zamkowe i Katedrę Kielecką ze zbiorami sztuki sakralnej. Na koniec zatrzymali się przy pomniku Tadeusza Kościuszki gdzie z uwagą przyjrzeli się jego sylwetce i z zaciekawieniem wysłuchali biografii tego wielkiego Polaka.




