DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI
Dzień 10.12.2015 roku (czwartek) jest Dniem Życzliwości w naszej szkole. W związku z tym zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w akcję, która ma na celu propagowanie życzliwości i dobrych stosunków międzyludzkich wśród młodzieży. W tym celu należy wykonać projekt z mottem propagującym życzliwość i przyjaźń. Plakaty prosimy dostarczyć do dnia 9.12.2015roku (środa). Prace będą wywieszone na gazetce Samorządu Uczniowskiego a uczniowie zostaną nagrodzeni.
Samorząd Uczniowski