II TURNIEJ
PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 

 

               W dniu 2 grudnia 2015r. w hali PMOS przy ul. Kusocińskiego 3 w Busku-Zdroju odbył się II Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora ZST-I. Najlepszą drużyną Turnieju zostało Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju a nasza drużyna zajęła czwarte miejsce przegrywając w meczu o trzecie miejsce z Gimnazjum w Ratajach w rzutach karnych.
               Naszą szkolę reprezentowali uczniowie:  Benjamin Diakite, Szymon Wesołowski, Krystian Borończyk, Filip Gołębiowski, Kamil  Srokosz, Patryk Kuśmierek, Dawid Ślusarski, Karol Sobaś, Patryk Gajek a Pawłowski Marcin został Królem strzelców.
Opiekunem drużyny jest Marcin Hanczke.