
PLASTYKALIA
2015
Dnia 20 listopada 2015 r. w Chmielnickim Centrum Kultury, odbyło się podsumowanie XVI Konkursu Plastyczno - Fotograficznego "Plastykalia", którego organizatorem od wielu lat jest Starostwo Powiatowe w Kielcach. Nasza koleżanka Julia Dulińska zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym pod hasłem "Barwy jesieni" a jej koledzy: Nikola Szyszka, Gajek Dominika, Wiktor Gładyszewski, Michał Rysiak i Dawid Bielecki otrzymali wyróżnienia. Opiekunkami były Panie Marzena Zatorska i Aneta Barucha-Wolska.
Wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac plastycznych i fotograficznych, które wzorem lat ubiegłych zostaną wystawione na najbliższej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Gratulujemy Julii i nagrodzonym kolegom!