OMNIBUS
SKOK - Jaworzno

 

 

             W dniu18 listopada 2015roku, w Chmielnickim Centrum Kultury odbyła się VI edycja konkursu "OMNIBUS" SKOK -  Jaworzno, sponsorowana przez oddział SKOK-u w Chmielniku. Wzięło w nim udział 70 uczestników, którzy w czasie pisania testu zmagali się  z trudnymi zagadnieniami finansowo - ekonomicznymi. Rozwiązywali zadania dotyczące oferty produktów SKOK-u, jak również propagowania oszczędności, gospodarności i kształtowania umiejętności zarządzania finansami w sposób efektywny. Organizacją konkursu zajęła się pani Aneta Barucha –Wolska. Młodzież uczestnicząca w teście znakomicie poradziła sobie z trudnymi i obszernymi zagadnieniami. W komisji konkursowej zasiedli, z ramienia SKOK-u, pani Kornelia Smagłowska i Dyrekcja  Gimnazjum, które wyłoniło  zwycięzców: Aleksandrę  Pawłowską, Mateusza Kwietnia, Kamilę Musiał oraz wyróżniło Izabelę Przeździk, Wiktorię Dzierżak i Izabelę Gwaderę.
Razem z  opiekunem, panią Marzeną Zatorską, uczniowie zaprezentowali swoje prace plastyczne, zachęcające swoją formą do oszczędzania i korzystania z usług SKOK-u. Nagrodzoną pracę wykonała Klaudia Kumur. 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.