
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
97 lat temu nasi Dziadowie i Pradziadowie przywrócili Polskę na mapę Europy, odzyskując niepodległość po 123 latach zaborów. Dla upamiętnienia tego faktu, uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami i Dyrekcją oddali cześć bohaterom biorąc udział w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Uczestniczyliśmy we Mszy św. sprawowanej w intencji Ojczyzny, następnie przeszliśmy w uroczystym pochodzie na cmentarz wojenny, gdzie przedstawiciele SU wraz z Dyrekcją i władzami miasta złożyli wiązankę kwiatów i zapalili znicz na mogile żołnierzy poległych za Ojczyznę oraz przed pomnikiem gen. Kazimierza Tańskiego – Patrona naszej szkoły.