
PAMIĘTAMY ...
Sprzątanie i pielęgnacja grobów, zapalenie zniczy, te proste czynności sprawiają, że pamiętamy. Podobnie jak w latach ubiegłych tak też i w tym roku uczniowie naszej szkoły pamiętali o swoim Patronie - Generale Kazimierzu Tańskim. Nie zapomnieli również o synu chmielnickiej ziemi Januszu Zakrzeńskim.
W dniu 1 listopada młodzież gimnazjalna trzyma wartę przy grobie naszego Patrona. Ubrana w mundury Legii Nadwiślańskiej czciła pamięć Generała i upamiętniała jego zasługi dla Ojczyzny.