
ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA
NIELETNICH
Dnia 26.10.2015 r. odbyło się szkolenie kadry pedagogicznej Naszego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku, które przeprowadzili Policjanci ze Świętokrzyskiej Grupy Wojewódzkiej IPA Region Kielce Centrum. Szkolenie dotyczyło odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz zagrożeń związanych z zażywaniem środków psychoaktywnych, ze szczególnym uwzględnieniem dopalaczy.
Dziękujemy za wsparcie szkoły w procesie wychowania młodzieży.
Więcej informacji na stronie Świętokrzyskiej Policji w zakładce IPA