
KONKURS
"ZOSTAŃ PRZEDSIĘBIORCĄ"
Ośmioro uczniów z klasy II b realizujących program „Zostać przedsiębiorczym", pod opieką P. Zofii Kłonickiej -wzięło udział
w Wojewódzkim Konkursie „Zostań przedsiębiorcą”. Konkurs trwał od stycznia do maja 2015 roku i składał się z dwóch etapów - szkolnego,
i wojewódzkiego. W etapie I młodzież w dwóch czteroosobowych zespołach, przygotowywała projekty założenia własnej firm, opracowała port folio swoich działań i prezentację multimedialną. W II etapie uczniowie rozwiązywali trwający 45minut test z wiedzy ekonomicznej i matematycznej. W konkursie rywalizowało 26 projektów. Rozstrzygnięcie i finał konkursu odbył się w Buskim Centrum Kultury 15 maja 2015 r.
Wyróżnienie otrzymali: Kinga Borto, Maja Kuzia, Anita Pawłowska, Ania
Wesołowska za - „ Drukarnia cyfrowa „PRINT IT”, Klaudia Czerwińska, Dawid Janus, Hubert Lenartowicz, Paweł Pietraszek za- „Przychodnia zdrowia” i dużą wiedzę ekonomiczna i matematyczną.