
PROGRAM MŁODY OBYWATEL
Informujemy, że nasza szkoła bierze udział w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej pod nazwą „Młody Obywatel na sportowo”. Jest to program, którego celem celem jest promowanie wiedzy na temat społeczności lokalnej oraz pokazanie sposobów, dzięki którym uczestnicy mogą aktywnie działać w swoim najbliższym otoczeniu. W tym roku zajmujemy się aktywnością fizyczną: badamy sportowe zapędy naszych sąsiadów, promujemy aktywny sposób spędzania czasu, odgrzebujemy dawne gry i zabawy, szukamy odpowiedzi na pytanie jak poprzez sport można pomagać innym oraz namawiamy lokalne władze do przyjrzenia się temu właśnie obszarowi życia mieszkańców.