KWESTA NA ZNICZE

 

          18 października 2015 członkowie samorządu uczniowskiego,  za zgodą proboszcza parafii
w Piotrkowicach, zorganizowali kwestę pod kościołem. Młodzież, po każdej mszy, zbierała fundusze na zakup  zniczy, które  zapalą w Dniu Wszystkich Świętych na posprzątanych wcześniej  grobach. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i zyskała aprobatę społeczności lokalnej.

         Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poparli naszą inicjatywę.