
KWESTA NA ZNICZE
18 października 2015 członkowie samorządu uczniowskiego, za zgodą proboszcza parafii
w Piotrkowicach, zorganizowali kwestę pod kościołem. Młodzież, po każdej mszy, zbierała fundusze na zakup zniczy, które zapalą w Dniu Wszystkich Świętych na posprzątanych wcześniej grobach. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i zyskała aprobatę społeczności lokalnej.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poparli naszą inicjatywę.