W DRODZE PO SUKCES
"Tyle wiemy o sobie,
ile nas sprawdzono..."
W. Szymborska
I znów mamy się czym pochwalić. Tym razem są to wyniki egzaminów gimnazjalnych. Uczniowie klas III w roku szkolnym 2014/15 zajęli VI miejsce w powiecie (na 19 szkół). Jest to z pewnością sukces. Ci, którzy się do niego przyczynili, opuścili już mury naszej szkoły. Życzymy im dalszych sukcesów i równie dobrych wyników na egzaminach maturalnych. Mamy nadzieję, że następni uczniowie klas III powtórzą sukces kolegów. Z całego serca im tego życzymy.