OGŁOSZENIE
Wszystkich uczniów zachęcamy do włączenia się w zbiórkę zużytych telefonów komórkowych, z których środki przeznaczone zostaną na zakup samochodu do transportu medycznego – karetki dla Hospicjum w Kielcach. Zbiórka wpisuje się w kampanię Pole Nadziei, które ma na celu wspieranie hospicjum i budzenie wrażliwości na potrzeby osób chorych terminalnie. Akcja ma także wymiary: ekologiczny i edukacyjny.
Szkoły, które zbiorą najwięcej zużytych telefonów otrzymują specjalne wyróżnienia.
Zużyte telefony prosimy przynosić:
- do sali 201 do Pani Izabeli Bugaj lub
- do sali 107 do Pani Anny Kulpińskiej.
Akcja trwa od 27 września 2015 roku do 11 października 2015 roku!