W dniu 25 września 2015 roku, wybrano Samorząd Uczniowski
na rok szkolny 2015/16,
w skład którego weszli.

 

 

         1. Wiktoria Dzierżak - przewodnicząca

                     2. Hubert Lenartowicz - z-ca przewodniczącej

3. Patrycja  Dąbrowska - sekretarz

 4. Weronika Witkowska - skarbnik

                                                          5. Alicja Ślusarska - przedstawiciel z Piotrkowic

 

                                                                                                                                                  Gratulujemy!