W dniu 25 września 2015 roku, wybrano Samorząd Uczniowski
na rok szkolny 2015/16, w skład którego weszli.
1. Wiktoria Dzierżak - przewodnicząca
2. Hubert Lenartowicz - z-ca przewodniczącej
3. Patrycja Dąbrowska - sekretarz
4. Weronika Witkowska - skarbnik
5. Alicja Ślusarska - przedstawiciel z Piotrkowic
Gratulujemy!