WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA

 

 

 

                 Dnia 27.05.2015r. w ramach programu orientacja zawodowa odbyła się wycieczka zawodoznawcza klasy III a i III b wraz z wychowawcami do Nadleśnictwa Chmielnik. Podczas wycieczki uczniowie zapoznani zostali ze strukturą nadleśnictwa oraz specyfiką pracy leśnika.