GALA  NAGRÓD
czyli „myśl, wyobraźnia, działanie”

w naszej szkole

 

 

                    Wśród uczniów naszej szkoły są tacy, którzy odznaczają się dużą wrażliwością, bogactwem emocjonalnym, a także aktywnością poznawczą i niezależnością intelektualną.. to właśnie ci uczniowie podejmowali trud zmagania się z wyzwaniami, które niesie ze sobą udział w rozmaitych konkursach przedmiotowych i ponadprzedmiotowych o zasięgu ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym, gminnym oraz szkolnym.
         1 czerwca 2015r. Samorząd Uczniowski zorganizował Galę Nagród, podczas której wyróżniono i nagrodzono ponad 100 uczniów za osiągnięcia naukowe i artystyczne w 27 konkursach.
         Galę poprzedził apel z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska przygotowanego pod kierunkiem nauczycieli biologii i muzyki.