"KAMENA" PRZED KAMERAMI
29 maja 2015 r. w chmielnickiej synagodze Zespół Taneczny „Kamena” dał nietypowy występ. Widzów zastąpiło bowiem oko kamery Telewizji Polskiej. Dziewczęta zaprezentowały układ choreograficzny do utworu pt. „Nigun” grupy Chmielnikers. Nasze dotychczasowe poczynania zostały docenione, złożono nam bowiem propozycję udziału w spocie reklamowym szóstej edycji „Sabatu Czarownic” odbywającego się co roku w Amfiteatrze „Kadzielnia” w Kielcach. Co z tego wyniknie? - zobaczymy niebawem.