POMÓŻMY MISI !
Czteroletnia Misia Krawczyńska choruje na białaczkę. Jak każda dziewczynka w jej wieku ma marzenia i plany na przyszłość. Od tygodni nie opuszcza pokoju w kieleckim szpitalu.
Pomóżmy rodzinie zgromadzić środki finansowe na jej leczenie.
Więcej informacji na stronie: www.misiedlamisi.pl