
Z WIZYTĄ
W MUZEUM NARODOWYM
22 maja odbyła się wycieczka do Muzeum Narodowego w Kielcach. Uczniowie klas II i III grup zaawansowanych językowo mieli możliwość zwiedzania dawnego Pałacu Biskupów w języku angielskim. Po zakończonym zwiedzaniu gimnazjaliści uczestniczyli w warsztatach językowych w celu utrwalenia poznanego słownictwa. Jednym słowem połączenie przyjemnego z pożytecznym.