NASZE GIMNAZJUM  NA GALI
LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

 

            Kacper Banachowski – laureat Konkursu Przedmiotowego z Fizyki – 16 kwietnia 2015 roku wraz z nauczycielką fizyki Panią Renatą Chlebowską – Buczak wzięli udział w uroczystości podsumowującej tegoroczną edycję konkursów przedmiotowych dla szkół gimnazjalnych. Podczas Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych Kacper otrzymał medal i dyplom,  a nauczycielka podziękowania z rąk Świętokrzyskiego Wicekuratora Oświaty Grzegorza Bienia.

Cieszymy się z osiągnięć Kolegi i życzymy mu dalszych sukcesów!

Pani Renacie Chlebowskiej – Buczak gratulujemy laureata.

                                                                                                    Samorząd Uczniowski