OGÓLNOPOLSKA AKADEMIA PROGRAMOWANIA

Zajęcia z programowania w ramach projektu Ogólnopolska Akademia Programowania dla uczniów gimnazjum rozpoczną się 14 października 2015 r. o godzinie 9. Zajęcia w naszej placówce prowadzi p. Danuta Stanek w sali 207.
Terminy spotkań dla I grupy:
|
SD_C2_G1 |
14.10.2015 9:00-13:00 |
17.10.2015 9:00-13:00 |
24.10.2015 9:00-13:00 |
31.10.2015 9:00-13:00 |
Terminy spotkań dla II grupy:
|
SD_C2_G2 |
07.11.2015 9:00-13:00 |
14.11.2015 9:00-13:00 |
21.11.2015 9:00-13:00 |
28.11.2015 9:00-13:00 |
W ramach projektu Stowarzyszenie "Talent" organizuje ponad 200 cykli zajęć (każde 8 x 2 godziny lub 4 x 4godziny) w całej Polsce.
Łącznie ponad 3200 godzin zajęć. Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.
więcej na stronie: programuj.edu.pl