OGÓLNOPOLSKA AKADEMIA PROGRAMOWANIA

 

 

 

 

                  Zajęcia z programowania  w ramach projektu Ogólnopolska Akademia Programowania dla uczniów  gimnazjum rozpoczną się 14 października 2015 r. o godzinie 9. Zajęcia w naszej placówce prowadzi p. Danuta Stanek w sali 207.

Terminy spotkań dla  I grupy:

SD_C2_G1

14.10.2015 9:00-13:00

17.10.2015 9:00-13:00

24.10.2015 9:00-13:00

31.10.2015 9:00-13:00

 Terminy spotkań dla  II grupy:

SD_C2_G2

07.11.2015 9:00-13:00

14.11.2015 9:00-13:00

21.11.2015 9:00-13:00

28.11.2015 9:00-13:00

 W ramach projektu Stowarzyszenie "Talent" organizuje ponad 200 cykli zajęć (każde 8 x 2 godziny lub 4 x 4godziny) w całej Polsce. 
Łącznie ponad 3200 godzin zajęć. Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

więcej na stronie: programuj.edu.pl